Technolog w dziale projektowania i wdrażania oświetlenia

Data publikacji: 18.10.2021

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie procesów technologicznych w szczególności ich optymalizacji wraz z     normowaniem czasów pracy.
  • Wdrażanie nowych technologii wewnątrz firmy.
  • Nadzór  i wdrażanie nowych detali i zespołów  i podzespołów zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną.

      Wymagania:

      • Wykształcenie wyższe techniczne.
      • Biegła znajomość rysunku technicznego.
      • Umiejętność sporządzania procesów technologicznych w szczególności ich optymalizacji wraz z     normowaniem czasów pracy.
      • Znajomość zagadnień związanych z obróbka skrawaniem, tłoczeniem, wyoblaniem elementów i spawalnictwem.
      • Znajomość programu SolidWorks oraz pakietu  MS Office - w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym.
      • Umiejętność pracy pod presją.
      • Komunikatywność.
      • Umiejętność pracy w zespole.
      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: minimum 5 lat.

        Oferujemy:

        • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
        • Pracę w zespole specjalistów
        • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie,
        • Pakiet benefitów ( prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie,  dofinansowanie na święta, paczki dla dzieci),
        • Możliwość rozwoju zawodowego,
        • Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.