Przedstawiciel handlowy na rynki zagraniczne

Data publikacji: 24.07.2018

Obowiązki:

rozbudowa sieci sprzedaży na rynkach europejskich ( wybrany rejon),

realizacja planów sprzedaży,

analiza potencjału rynkowego w zakresie potrzeb nabywców

stałe monitorowanie wyników sprzedaży i szans rynkowych

budowa trwałej współpracy i pozytywnych relacji z Klientami

negocjowanie umów i warunków handlowych

dbanie o dobry wizerunek firmy na rynku międzynarodowym

uczestnictwo w eventach marketingowych o charakterze międzynarodowym

Wymagania:

doświadczenie w handlu na rynkach zagranicznych – mile widziane w branży oświetlenia

wyksztalcenie min. średnie

znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodna komunikację

znajomość języka rosyjskiego będzie atutem

orientacja na realizacje celów

zdolność analitycznego myślenia

dobra organizacja pracy oraz wysoka kultura osobista

bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office

prawo jazdy kat B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia

atrakcyjny system wynagrodzenia

szkolenia przed rozpoczęciem pracy

narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy

pracę w firmie o charakterze międzynarodowym i ugruntowanej pozycji na rynku